Zbigniew Wróbel

Zbigniew Wróbel

 tel. 609 509 410

 

Jest instruktorem – wykładowcą od 2006 roku. Jego doświadczenie to również tysiące kilometrów przebyte na europejskich drogach. Na jego wykładach się nie śpi. Kursanci chętnie i z zainteresowaniem go słuchają. Wykłady prowadzone są ciekawie, poparte przykładami z życia doświadczonego kierowcy. Potwierdzeniem tego jest wysoka zdawalność egzaminów teoretycznych za pierwszym razem. Szkolenie praktyczne to jego pasja. Opracował własny program szkolenia, który przebiega zawsze tematycznie. Szkoli na kategorię B oraz wszystkie kategorie motocyklowe. Nie brakuje mu pomysłów i cierpliwości. Często do niego trafiają lub go wybierają osoby o mniejszych zdolnościach. Zawsze osiąga cel. Stara się być opanowany, z dużą zdolnością koncentracji i podzielności uwagi. Posiada duże umiejętności dydaktyczne i bezkonfliktowy charakter. Jego zainteresowania to: szlaki górskie, narty, rower, wyjazdy motocyklowe oraz pasjonuje się w lotach balonem na ogrzewane powietrze.

Opinie

Tomasz:

” Szkoła z prawdziwego zdarzenia. Po niezdanym egzaminie na kategorię A szukałem innej szkoły w celu dokupienia dodatkowych godzin. Powiem szczerze, że lepiej trafić nie mogłem. O szkole można mówić w samych superlatywach – przenosząc się z innej szkoły (której nazwy nie chcę wymieniać) mam dokładne porównanie. Szkolenie z Panem kierownikiem mega profesjonalne, plac wyposażony w urządzenia pomiarowe, skorygowanie błędnych nawyków wyniesionych z poprzedniej szkoły nie było dla Pana kierownika problemem – udzielił wielu cennych rad, które pomogły zdać egzamin w 3 podejściu. Oprócz samej obsługi dodatkowym plusem w przypadku kategorii A jest posiadanie przez szkołę 2 motocykli – szkolenie odbywa się na obu, tak aby nie przywiązać się zbytnio do jednej maszyny, co może się źle skończyć na egzaminie. Nie sposób także wspomnieć o bardzo miłej Pani w biurze. Wszystko da się załatwić, dokupienie kolejnej godziny na ostatnią chwilę nie stanowiło problemu. Serdecznie polecam!”

Ola:

“Polecam szkołę, pana Zbyszka i panią Małgosię kurs przebiegał bezproblemowo, bezstresowo – aż chciało się iść na kolejną jazdę. A co najważniejsze – egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam i dziękuję

Łukasz:

“Pan Zbigniew bardzo dobrze przygotował mnie z części teoretycznej. Zdanie egzaminu było bardzo proste, lecz jeszcze pozostaje praktyka. Z Panem Jarkiem nauka jazdy była wspaniała. Mila atmosfera No i przy okazji zawsze bardzo dobry humor nawet w ulewne dni. Polecam tą szkołę każdemu , lecz dla mnie tylko jeden instruktor jest nr 1! Pan Jarek!!. Egzamin zdany za pierwszym razem ( teoria i praktyka). Polecam !!!!!!! 

Ola:

“Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w mieście! Jazdy z Panem Zbyszkiem to zaszczyt, posiada profesjonalne podejście, uczy zarówno jak zdać egzamin oraz pewności za kierownicą w późniejszej samodzielnej już jeździe. Tu pracują ludzie z pasją, którzy traktują wszystkich indywidualnie. Serdecznie polecam, ta szkoła jest najlepszym wyborem dla wszystkich przyszłych kierowców! Serdeczne pozdrowienia dla całej załogi.”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie