Instruktor OSK Jantar Zbigniew

Zbigniew Wróbel

 tel. 609 509 410

 

Jest instruktorem – wykładowcą od 2006 roku. Jego doświadczenie to również tysiące kilometrów przebyte na europejskich drogach. Na jego wykładach nie śpi się. Kursanci chętnie i z zainteresowaniem go słuchają. Wykłady prowadzone są ciekawie, wspomagane systemem SPS. Potwierdzeniem tego jest wysoka zdawalność egzaminów teoretycznych za pierwszym razem. Szkolenie praktyczne to jego pasja. Opracował własny program szkolenia, który przebiega zawsze tematycznie. Szkoli na kategorię B oraz wszystkie kategorie motocyklowe. Nie brakuje mu pomysłów i cierpliwości. Często do niego trafiają lub go wybierają osoby o mniejszych zdolnościach. Zawsze osiąga cel. Stara się być opanowany, z dużą zdolnością koncentracji i podzielności uwagi. Posiada duże umiejętności dydaktyczne i bezkonfliktowy charakter. Jego zainteresowania to: szlaki górskie, narty, łyżwy, rower, wyjazdy motocyklowe oraz pasjonuje się w lotach balonem na ogrzewane powietrze.

Opinie

Tomasz:

” Szkoła z prawdziwego zdarzenia. Po niezdanym egzaminie na kategorię A szukałem innej szkoły w celu dokupienia dodatkowych godzin. Powiem szczerze, że lepiej trafić nie mogłem. O szkole można mówić w samych superlatywach – przenosząc się z innej szkoły (której nazwy nie chcę wymieniać) mam dokładne porównanie. Szkolenie z Panem kierownikiem mega profesjonalne, plac wyposażony w urządzenia pomiarowe, skorygowanie błędnych nawyków wyniesionych z poprzedniej szkoły nie było dla Pana kierownika problemem – udzielił wielu cennych rad, które pomogły zdać egzamin w 3 podejściu. Oprócz samej obsługi dodatkowym plusem w przypadku kategorii A jest posiadanie przez szkołę 2 motocykli – szkolenie odbywa się na obu, tak aby nie przywiązać się zbytnio do jednej maszyny, co może się źle skończyć na egzaminie. Nie sposób także wspomnieć o bardzo miłej Pani w biurze. Wszystko da się załatwić, dokupienie kolejnej godziny na ostatnią chwilę nie stanowiło problemu. Serdecznie polecam!”

Ola:

“Polecam szkołę, pana Zbyszka i panią Małgosię kurs przebiegał bezproblemowo, bezstresowo – aż chciało się iść na kolejną jazdę. A co najważniejsze – egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam i dziękuję

Łukasz:

“Pan Zbigniew bardzo dobrze przygotował mnie z części teoretycznej. Zdanie egzaminu było bardzo proste, lecz jeszcze pozostaje praktyka. Z Panem Jarkiem nauka jazdy była wspaniała. Mila atmosfera No i przy okazji zawsze bardzo dobry humor nawet w ulewne dni. Polecam tą szkołę każdemu , lecz dla mnie tylko jeden instruktor jest nr 1! Pan Jarek!!. Egzamin zdany za pierwszym razem ( teoria i praktyka). Polecam !!!!!!! 

Ola:

“Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w mieście! Jazdy z Panem Zbyszkiem to zaszczyt, posiada profesjonalne podejście, uczy zarówno jak zdać egzamin oraz pewności za kierownicą w późniejszej samodzielnej już jeździe. Tu pracują ludzie z pasją, którzy traktują wszystkich indywidualnie. Serdecznie polecam, ta szkoła jest najlepszym wyborem dla wszystkich przyszłych kierowców! Serdeczne pozdrowienia dla całej załogi.”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie