Vouchery

Oferujemy Państwu możliwość zakupu voucherów o określonej wartości lub na wybrane usługi z naszej szerokiej oferty:

Kurs prawa jazdy
Jazdy doszkalające
Eco-Driving
Jazdy doszkalające motocyklem

Jakie VOUCHERY sprzedajemy?

OPCJA 1: jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na wykupienie określonej usługi przygotujemy voucher na tę konkretną usługę dla wskazanej przez Państwa osoby

OPCJA 2: jeżeli chcecie Państwo podarować bardziej uniwersalny voucher (szczególnie dotyczy to szkoleń doskonalenia jazdy samochodem lub motocyklem) możemy przygotować dla Państwa voucher imienny o określonej przez Państwa wartości. Po otrzymaniu takiego vouchera ważnego do 6-ciu miesięcy, osoba obdarowana ma możliwość wybrać usługę z naszej oferty oraz termin i wykorzystać voucher na jej opłacenie. Najczęściej sprzedajemy VOUCHER na kwotę 400 zł, co wystarcza na wykupienie wielu szkoleń doskonalenia techniki jazdy samochodem lub motocyklem. Oczywiście można wykupić VOUCHER tańszy lub droższy.

Jak wykupić VOUCHER?

– Dzwoniąc pod numer 721102103, 124301808.
– W biurze Ośrodka Szkolenia Kierowców w Krakowie ul. Basztowa 17.
– przesyłając wiadomość na adres e-mai szkola@osk-jantar.com z informacją jaki rodzaj vouchera Państwa interesuje (opcja 1 – wtedy prosimy wybrać konkretną usługę, opcja 2 – wskazać kwotę) wraz z podaniem imienia i nazwiska osoby, która voucher ma otrzymać. W odpowiedzi na taki e-mail poprosimy Państwa o przelanie kwoty stanowiącej opłatę za voucher. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie możemy wysłać do Państwa voucher na e-mail w pliku pdf (przygotowany do wydruku) lub pocztą na wskazany adres albo możecie Państwo odebrać voucher w naszym biurze w Krakowie, ul. Basztowa 17.

Voucher na prezent

Dzięki niepowtarzalnemu prezentowi w postaci vouchera na jedno z naszych szkoleń, będziesz autorem super oryginalnego prezentu. Z naszego doświadczenia wiemy, że voucher doskonale sprawdza się jako prezent na:

Urodziny lub imieniny

18-tkę

prezent z okazji zdania matury

prezent świąteczny

Każda okazja jest dobra, żeby wreszcie dobrze nauczyć się jeździć.
Jesteś kochającym mężem, chcącym zapewnić bezpieczeństwo ukochanej żonie w każdej sytuacji na drodze? Rodzicem martwiącym się o swoje dziecko za kierownicą ? Zrób sobie ten prezent i bądź spokojny o bliską Ci osobę.

 

Serdecznie zapraszamy!

Vouchery
voucher osk jantar