Szkoła jazdy OSK Jantar – Poznaj opinie o nas

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat naszej szkoły nauki jazdy.

Każda nowa opinia sprawia, że mamy jeszcze więcej motywacji do doskonalenia się w nauce jazdy.

Wszystkie opinie

Renata
Jestem bardzo zadowolona z realizacji usługi w OSK JANTAR. Panie w biurze bardzo sympatyczne i pomocne. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Elastyczny grafik pomógł dostosować godziny jazdy do indywidualnych potrzeb. Pan instruktor Janek Kania niezwykle cierpliwie i szczegółowo wskazywał i tłumaczył wszelkie błędy oraz wyjaśniał przepisy. Zajecia prowadził na luzie, w miłej i bezstresowej atmosferze. Potrafił zmotywować do wytrwałości. Ucząc się w takich warunkach na pewno można polubić jazdę. Zdecydowanie polecam wybór usługi w tym ośrodku 🙂👌

Oksana

Dziękuję za możliwość nauki. Materiał został przedstawiony w latwy sposób. Specjalne podziękowania dla instruktora jazdy Pana Erica za jego umiejętność cierpliwego przekazywania sztuki jazdy. A także całemu personelowi za życzliwość i wsparcie.

 

Katarzyna

Szkoła z prawdziwego zdarzenia, trafiłam najlepiej, jak mogłam. Świetne wykłady, rewelacyjni instruktorzy, a panie z biura przemiłe i pomocne.

 

Norbert

OSK Jantar to na prawdę rzetelna szkoła z bardzo dobrym podejściem do nawet najbardziej opornych na przyswajanie zarówno wiedzy, jak i praktyki osób. Swoje słowa uznania kieruję do całej kadry ośrodka, a szczególnie do P. Zbyszka Muchy, który solidnie oraz z ogromną dozą cierpliwości przygotował mnie do roli kierowcy.

 

Joanna

Zdecydowanie polecam zapisanie się do Szkoły Jantar. Dzięki zajęciom praktycznym z Panem Tomkiem przekonałam się, że jazda samochodem może być przyjemna. Myślałam, że jestem “trudnym przypadkiem” bo 6 lat temu podchodziłam już do nauki jazdy w innym krakowskim OSK, jednak bez skutku bo po 30 godzinach zajęć praktycznych nie umiałam nawet poruszać się po drodze, nie mówiąc już o wykonywaniu bardziej skomplikowanych manewrów takich jak parkowanie. Okazało się, że mając dobrego i cierpliwego nauczyciela wszystkiego można się nauczyć. Pan Tomek jest konkrenty i potrafi przekazać wiedze. Jest też przemiłym człowiekiem, który nie stresuje kursantów dodatkowo krzykiem, jeśli nawet popełnimy jakiś błąd za kółkiem. Po skończonych jazdach zawsze wracałam do domu z uśmiechem.

 

Piotr, kat. A

Witam, jestem zadowolony z kursu na prawo jazdy w szkole Jantar polecam z całego serca .Instruktorzy potrafią nauczyć jazdy motocyklem a Panie w biurze bardzo miłe super ułożyły mi grafik jazd.

 

Kamila

Profesjonalne i miłe podejście do kursanta. Prowadzenie wykładów teoretycznych było na tyle angażujące, że czterogodzinne zajęcia nie dłużyły się. Prowadzący wykłady dzieli się także swoimi cennymi uwagami, nie tylko tymi, które zawierał slajd. Szkolenie praktyczne przebiegło w miłej atmosferze i dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego. Polecam wszystkim tę szkołę jazdy!

 

Paweł, kat. A

Profesjonalne podejście Instruktorów, bardzo dobra organizacja zajęć praktycznych, szybka komunikacja i pomoc w sprawach związanych z kursem.

 

Daniel, kat. A

Kurs zdecydowanie godny polecenia, instruktorzy to fachowcy, którzy umiejętnie przekazują wiedzę oraz cenne wskazówki.

 

Marek, kat. A

Super kontakt, polecam instruktorów: Zbyszków i Tomka

 

Maciej, kat. A

Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia na kategorię A przez firmę OSK Jantar. Możliwość elastycznego dopasowania terminów jazd, wszechstronna pomoc, profesjonalni instruktorzy.

 

Marcin, kat. A

Jestem bardzo zadowolony z tego ośrodka. Posiadają ogromny teren do jazdy początkowej i profesjonalny plac manewrowy. Na przestrzeni otwartej zapoznałem się z motocyklami różnej pojemności w różnych warunkach pogodowych i na różnorodnej nawierzchni (nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z motocyklem itp). Serdecznie polecam zmieniać instruktorów, ponieważ każdy nauczy cie własnej techniki jazdy i mix tych technik pozwoli wykreować własny styl jazdy. Fajna atmosfera, dobre wyposażenie i dużo frajdy. Mocny nacisk na bezpieczeństwo poruszania się, genialny kontakt, nie ważne czy to biuro czy teren. Mega wielka pomoc ze strony każdego z pracowników Jantar. Jazda na mieście w bezpiecznej asekuracji instruktora. Bardzo polecam, świetna szkoła!

 

Anna

Fantastyczni ludzie i wspaniałe podejście do kursanta

 

Mikita

Bardzo profesjonalne podejście do świadczenia usługi. Nauczyłem się absolutnie wszystkiego co jest potrzebne do przystąpienia do egzaminu państwowego. Zdecydowanie poleciłbym Jantar wszystkim moim znajomym.

 

Natalia

Wszystko jak najbardziej w porządku. Usługa wykonana z największą starannością, super instruktorzy. Egzamin zdany za pierwszym razem, co świadczy samo za siebie. Gorąco polecam!!

Julia

Szkolenie zostało wykonane w bardzo profesjonalny sposób. Instruktorzy są świetnie wyszkoleni, posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, które przerodziło się w poszerzenie mojej wiedzy z zakresu szkolenia. Z ogromną dozą spokoju i cierpliwości podchodzą do kursanta. Po zakończeniu zajęć teoretycznych nie traciłam styczności z nią, gdyż instruktorzy nieustannie wplatali teorię dodatkowo w czasie praktycznej części, co jeszcze lepiej pozwoliło mi utrwalić zdobytą wcześniej wiedzę. Również biuro stanęło na wysokości zadania, zawsze otrzymałam pomoc jeśli miałam jakiekolwiek pytania.

Volodymyr

Wszystko na wyższym poziomie! Pani w sekretariacie bardzo miła i pomocna. Wykłady prowadzone przez lektorów którzy naprawdę znają się na swoim fachu. Specjalne podziękowania panu Robert Garncarzu, który faktycznie od zera nauczył mnie jazdy za te 30 godzin.

Martyna

Przez cały okres trwania kursu pracownicy szkoły byli bardzo pomocni w każdej sprawie. Bardzo profesjonalne i miłe podejście do kursanta. Polecam z całego serca szkołę Jazdy JANTAR

Jakub, kat. A

Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia i zdążyłem je już polecić kilku osobom.

Anna, kat. A

Serdecznie polecam udział w kursie na prawo jazdy kat. A. Kurs przebiega w bardzo miłej atmosferze, a instruktorzy swoim fachowym okiem wyłapują błędy kursanta, dzielą się cennymi wskazówkami, aby dobrze przygotować na państwowy egzamin praktyczny na prawo jazdy, a następnie na bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym. Bardzo dziękuję!

Paweł

Dziękuję wszystkim osobą ze szkoły OSK JANTAR za profesjonalizm w prowadzeniu zajęć,podejście do kursanta,motywowanie,spokojne wytłumaczenie zasad ruchu drogowego,tak abyś my dbali na drodze o siebie jak i innych uczestników ruchu. Wykłady na sali prowadzone w przyjaznej atmosferze,ktoś czegoś nie rozumiał,powtórzymy,wytłumaczy tak aby jazda była dla nas przyjemnością. Instruktor Jazdy P.Tomek u którego miałem okazję uczyć się jeździć,,braknie mi słów pochwały za jego podejście do kursanta,Profesjonalizm na każdym kroku,wytłumaczenie,pokazanie technik jazdy,bezpiecznej jazdy,oby w każdym zawodzie byli tacy fachowcy. Dziękuję za miło spędzony czas,za ogrom wiedzy która dzięki całej ekipie OSK JANTAR nabyłem

Zuzanna

Jestem bardzo zadowolona z kursu, profesjonalizmu szkoły , poziomu szkolenia, sprawności w komunikacji oraz umawianiu terminów jazd. Zdecydowanie polecam wszystkim powyższą usługę w OSK JANTAR .

Mateusz

W czasie realizacji kursu nabrałem pewności, że spełniam wymagania stawiane przed kierowcą i jestem bardzo dobrze przygotowany do samodzielnej jazdy. Jest to dla mnie bardzo ważne psychicznie, zarówno w kontekście egzaminów, jak również po nabyciu uprawnień zwykłej, codziennej jazdy.

Marta

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jantar przygotował mnie bardzo dobrze do prowadzenia auta na drodze. Czuję się gotowa na każdą sytuacje co jest bardzo istotne aby zachować bezpieczeństwo. Dobry kontakt, grafik z jazdami, mili oraz kompetentni instruktorzy. Serdecznie polecam szkołę.

Komentarz uczestnika – Aleksandra

Kurs prawa jazdy w OSK JANTAR w pełni pomógł mi zrozumieć pojęcia, które wcześniej dla mnie samej były czarną magią. Chciałabym dodać jeszcze kilka słów na temat osób, które tam pracują. Mogłam liczyć na ich pomoc jak i też pełen profesjonalizm. Dodatkowo na co ja zwracam uwagę, Państwo którzy tam pracują zawsze są uśmiechnięci i jakikolwiek problem próbują załatwić od ręki i dodatkowo można się poczuć tak, że chcą jak najlepiej dla danej osoby. Stawiają tam osoby, które uczestniczą na kursie na pierwszym miejscu. Z ręką na sercu będę polecać tą firmę osobą, które tak jak ja stawiają pierwsze kroki w świecie jazdy.

Vasylyna

Jestem bardzo wdzięczna szkole Jantar za wysoki poziom nauczania bardzo profesjonalną kadrę fachowców.

 Marcin

Jestem zadowolony z poziomu nauki w OSK Jantar. Trafiłem także na bardzo pomocnego i sympatycznego instruktora jazdy (pozdrawiam pana Tomasza!)

Agnieszka

Bardzo miła atmosfera na zajęciach teoretycznych w biurze bardzo sympatyczne panie oraz super instruktor. Polecam

Mirosław

Polecam z czystym sumieniem, kadra instruktorska na najwyższym poziomie !

Witold

Bardzo jestem zadowolony z ośrodka osk Jantar bardzo fachowo prowadzone wykłady omawiane sytuacje drogowe oraz szkolenie z pierwszej pomocy bardzo dobrze prowadzone szkolenie praktyczne fachowo i przede wszystkim cierpliwie ogólnie bardzo dobrze polecam

Paweł

Profesjonalizm, kompetentność, do tego niezwykła uprzejmość i gotowość do pomocy wszystkich osób, z którymi miałem okazję się zetknąć (Kierownictwo szkoły, pracownicy biura, wykładowcy, instruktor jazdy)

Karol

Kurs był bardzo rzeczowy, na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Godziny spędzone na szkoleniach zleciały mi bardzo szybko i przyjemnie. Kontakt z biurem usługi również był przejrzysty i konkretny. Szkołe Jantar jestem w stanie polecić każdemu.

Grzegorz, kat. A

Profesjonalne i indywidualne podejście instruktorów do kursanta. Przekazana wiedza teoretyczna oraz praktyczna na wysokim poziomie. Bardzo przyjazna obsługa kursanta w czasie trwania kursu .

Aneta

Zdecydowanie polecam OSK JANTAR ze względu na wysoki poziom świadczonych usług. Zarówno biuro, obsługa telefoniczna jak i wykładowcy czy instruktorzy cechują się niezwykłym profesjonalizmem.

Ewelina

Jestem bardzo zadowolona z usługi. W Jantarze pracują naprawdę bardzo miłe i uczynne osoby.

Łukasz, kat. A

Zdecydowanie polecam pod względem merytorycznym jak i samą jakość szkolenia i usługi. Zdobyłem całkiem nowe umiejętności, których wcześniej nie miałem. Z większością zagadnień oraz praktycznych zadań zetknąłem się po raz pierwszy, ale dzięki profesjonalnemu podejściu do szkolenia bardzo szybko zdobyłem nowe umiejętności. Na każdym etapie szkolenia mogłem liczyć na fachową pomoc, wyjaśnienie każdego zagadnienia i rozwiązanie problemów.

Usługę w Ośrodku Szkolenia Kierowców Jantar oceniam bardzo dobrze, na pewno w przyszłości polecę go znajomym. Wykłady teoretyczne na sali i jazdy z instruktorem prowadzone są na wysokim poziomie. Organizacja i kontakt z biurem bez zarzutu, wszystko zawsze można było ustalić bez problemu. Zbigniew Wróbel i Kazimierz Mostek to wykładowcy z prawdziwego zdarzenia. Instruktor Eryk Majchrzycki – genialny kontakt z kursantem, spokój, opanowanie oraz cierpliwość podczas prowadzenia lekcji.

Aleksander:

Dziękuję instruktorom Hubertowi, Zbyszkowi, Januszowi za przygotowanie do egzaminu na kat. A, który zdałem za pierwszym podejściem. Przyczepności, szerokości!

 

Mateusz:

Instruktor : Andrzej Van-Selow
Opinia : Pan Andrzej nauczył mnie wszystkiego co potrzebowałem, wyjaśniał każdą sytuacje oraz mówił jak mam się w niej zachować, na każde pytanie dawał rozbudowaną odpowiedź. Dzięki niemu egzamin zdałem za pierwszym razem

 

Magda:
Instruktor : opinia o OSK
Opinia : Szkołę Jantar wybrałam przez przypadek i był to najlepszy wybór. Bardzo przyjazna atmosfera, solidnie prowadzone zajęcia. Mimo,że egzamin zdany zgodnie z zasadą “do trzech razy sztuka” , od początku do końca pod okiem świetnego instruktora Artura Wilczyńskiego,  był czysta przyjemnością 😉

 

Agnieszka:
opinia o OSK
Opinia : Szkoła jazdy, którą szczerze mogę polecać. Mój pierwszy i absolutnie trafiony wybór.
Dobry kontakt,  indywidualne podejście do kursanta. Pani w biurze bardzo miła i pomocna, pomogła rozwiać wszystkie wątpliwości formalne, dobrać odpowiedni kurs i terminy.

Artur Wilczyński
Instruktor z powołania, dla którego szczególne podziękowania za rzetelnie przekazaną wiedzę merytoryczną, umiejętności i cenne wskazówki oraz życzliwość, cierpliwość, zaangażowanie i poczucie humoru 🙂
Od samego początku potrafił stworzyć swobodną i bezpieczną przestrzeń do nauki, co sprawiało, że chętnie przychodziłam na kolejne jazdy, dużo z nich wynosiłam, a stres znikał. Dba zarówno o umiejętności, jak i samopoczucie kursanta. Myślę, że to niezwykle ważny aspekt zwłaszcza dla osób, które ściska w żołądku na samą myśl o jeździe w ruchu miejskim tak, jak mnie wcześniej 😉
Zapisując się na kurs nigdy nie pomyślałabym, że będę go tak dobrze wspominać.

Egzamin praktyczny kat. B zdany za pierwszym podejściem mówi sam za siebie 🙂 Serdecznie polecam!  Jak dla mnie najlepszy Instruktor w mieście 😉
Rzetelna dawka wiedzy praktycznej w połączeniu ze świetną atmosferą i gwarantowana!

 

 

Ewa:
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z OSK Jantar, gdzie instruktorzy uczą jazdy w każdych warunkach a nie tylko “jazdy na pamięć” po trasach egzaminacyjnych. Miła, przyjazna atmosfera podczas jazd i niezwykła cierpliwość instruktorów. Absolutnie nie żałuję wyboru i polecam szkołę każdemu kto chciałby zostać dobrym, pewnym kierowcą 🙂

 

Jakub:

Instruktor : Kazimierz Mostek
Opinia : Pan Kazimierz to najlepsza osoba, na jaką może trafić kursant. Kultura osobista na najwyższym poziomie, opanowanie, profesjonalizm i pozytywne nastawienie do kursanta. Na jazdach atmosfera była bardzo miła, a każdy element jazdy samochodem został przez Pana Kazimierza mi bardzo jasno wyjaśniony. Nauka z Nim to sama przyjemność, wynikająca z braku stresu na jazdach, podejścia do każdego kursanta indywidualnie oraz rzetelności i sumienności Pana Kazimierza. Egzaminy państwowe zdane, a mi pozostały same pozytywne wspomnienia z tych kilkudziesięciu godzin spędzonych na jazdach z Panem Instruktorem.
Dziękuję, Panie Kazimierzu, za porady i współpracę.

 

Michał:
Instruktor : Jarosław Bentkowski
Opinia : Szczerze polecam wybór tego instruktora. Przede wszystkim jest on profesjonalistą- rzetelnie i konsekwentnie przeprowadza kurs. Doskonale uczy każdego manewru i w różnych warunkach.
Poza tym jest cierpliwy i chętnie tłumaczy zasady jazdy w praktyce. Kursant przy nim nie boi się popełniać błędów – są one bowiem okazją, by się kolejnego elementu jazdy nauczyć.
Koniecznie trzeba też dodać, że na jakość kursu wpływa osobowość instruktora. Jest on pogodny, życzliwy, łatwo nawiązuje kontakt z kursantem. Nie ma też żadnego problemu z dostosowaniem terminów jazd do indywidualnych potrzeb
Trudno znaleźć jakikolwiek mankament – zapisanie się do Jarka oznacza świetne przygotowanie do egzaminu i do bezpiecznej jazdy w przysżłości!

 

Krzysztof:
Instruktor : Jarosław Bentkowski
Opinia : Naprawdę jestem pod wrażeniem – Jarkowi udało się dokonać rzeczy, którą przed rozpoczęciem kursu uznawałem za niemożliwą – nauczył mnie jeździć samochodem (niezbyt utalentowaną osobę, która pierwszy raz w życiu wsiadła za kierownicę) w stopniu, który pozwolił mi na zdanie egzaminu praktycznego w pierwszym terminie.

Świetna szkoła, genialny instruktor (z OGROMNĄ wiedzą teoretyczną z zakresu prawa o ruchu drogowym), szczerze i gorąco polecam!

 

Remigiusz:
Instruktor : Jarosław Bentkowski
Opinia : Świetny instruktor, profesjonalne podejście, nauka praktyczna świetnie przeprowadzona, wiele cennych wskazówek co tu więcej mówić, swietny instruktor godny polecenia
Jesli macie tylko trochę szczęścia i ZDROWIA to egzamin to tylko czysta formalność

Kursant:
Taka sytuacja:

Prawo jazdy zdałem 13 lat temu (A i B). Przez ostatnie dwa lata jeżdżę samochodem około 40.000 km rocznie (motocyklem doraźnie i głównie w terenie). Pech chciał, że w około jeden miesiąc, prowadząc samochód notorycznie łapałem punkty – no i stało się – 24 pękło. Egzamin weryfikujący umiejętności na kategorię B zdałem bez problemu, ale z kategorią A nie było już tak kolorowo. Aktualne zadania egzaminacyjne na placu to jakiś kosmos, w porównaniu z egzaminem z przed ponad dekady.

W innych OSK szkolenie wyglądało na zasadzie wypożyczalni motocykla na godziny: “Tu masz pan motor i nie trąć pan słupka”. Takie podejście powodowało niezaliczenie egzaminu – w sumie nie głupie: nie zaliczysz to ponownie “wypożyczysz” maszynę…

Kilka godzin pod okiem Pana Zbigniewa Wróbla załatwiło sprawę. W 100% poświęcony czas dla kursanta (duża elastyczność czasowa), profesjonalne, spokojne i co najważniejsze techniczne podejście (wytłumaczenie, pokazanie różnych sposobów zaliczenia danego zadania egzaminacyjnego, indywidualne dopasowanie najlepszej techniki oraz masa wskazówek) = pozytywny wynik egzaminu. Na marginesie: nie zapomnę slalomu wolnego i szybkiego na miejscu pasażera 😉

Panie Zbigniewie bardzo dziękuję za pomoc!
Szerokości i przyczepności!

Michał:
Trafiłem do tej szkoły po niezdanych dwóch egzaminach na kat A , poprzedzonych bardzo słabym przygotowaniem w innej szkole. Dodatkowe godziny, które wykupiłem u p. Zbigniew Wróbel uświadomiły mi co znaczy dobry instruktor. Pan Zbigniew spokojnie tłumaczy , zwraca uwagę na każdy szczegół , dostosowuje naukę do możliwości ucznia. Egzamin zdałem – czułem że potrafię wykonać wszystkie manewry, i zaliczenie sprawdzianu nie było “fartem”. Polecam z całą odpowiedzialnością tego instruktora , i jedynie żałuję że nie trafiłem wcześniej na niego. Dziękuję p. Zbigniewie.

Angelika:
Polecam szkołę jazdy, a w szczególności instruktora Łukasza Tuleje. Pan Łukasz jest niezwykle pogodnym, zawsze uśmiechniętym, cierpliwym i przede wszystkim bardzo dobrym instruktorem. Jeździliśmy tylko trasami egzaminacyjnymi, więc na egzaminie nie było żadnej niespodzianki, wszystkie miejsca miałam objeżdżone. Wszystko dobrze i jasno wytłumaczone, a przy okazji w świetnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły jazdy, świetny wybór, polecam każdemu.

Michał:
Opinia o Jarosław Bentkowski : Świetny instruktor. Profesjonalne przygotowanie i bardzo spokojna jazda z naciskiem na technikę która podchodzi egzaminatorom. Zwraca uwagę na małe niuanse które później mogą zaważyć o wyniku egzaminu:). Bardzo polecam.

Bartek:

Polecam szkołę Jantar, a szczególnie panią Gosię i pana Jarka. Właściwe osoby na właściwym miejscu. Przemili, rzetelni instruktorzy, zaangażowani w proces nauki nowego kierowcy. Pani Gosia to specjalistka od nauki parkowania – wyszkoli nawet najbardziej opornych. Jazdy po Krakowie z panem Jarkiem to solidna dawka doświadczenia, wiedzy i praktycznych rad. Po kursach z tymi instruktorami egzamin i podróże po krakowskich drogach nie wydają się straszne. Ma się pewność, że wszystkie uwagi przydadzą się w życiu i pomagają lepiej wystartować do samodzielnej jazdy. Polecam!

Małgorzata:
Opinia : ” Serdecznie polecam szkołę JANTAR. To najlepszy ośrodek szkoleniowy,który bardzo dobrze Cię nauczą. Pan Zbigniew bardzo ciekawy w sposób nauczy teorii i można zadać pytania, które mogą rozwiać wątpliwość oraz ma dużo przykładów gdzie można uczestniczyć aktywnie na wykładach  . A pan Jarek to najlepszy instruktor,który bardzo profesjonalnie uczy swobodnej jazdy na drodze oraz pewności siebie. Bardzo miła atmosfera, dużo śmiechu oraz pozytywnej energii,jest bardzo życzliwy i bardzo wyrozumiały. Instruktor bardzo opanowany,indywidualnie podchodzi co do kursantów  Znakomicie przygotowuje do egzaminu i do późniejszej jazdy (samodzielnej)    wszystko umie wytłumaczyć co to popełnionego błędu podczas nauki i odpowie wam na każde pytanie,na które macie wątpliwość   Dziękuję i serdecznie Pozdrawiam  ”

Tomasz:

“Szkoła z prawdziwego zdarzenia. Po niezdanym egzaminie na kategorię A szukałem innej szkoły w celu dokupienia dodatkowych godzin. Powiem szczerze, że lepiej trafić nie mogłem. O szkole można mówić w samych superlatywach – przenosząc się z innej szkoły (której nazwy nie chcę wymieniać) mam dokładne porównanie. Szkolenie z Panem kierownikiem mega profesjonalne, plac wyposażony w urządzenia pomiarowe, skorygowanie błędnych nawyków wyniesionych z poprzedniej szkoły nie było dla Pana kierownika problemem – udzielił wielu cennych rad, które pomogły zdać egzamin w 3 podejściu. Oprócz samej obsługi dodatkowym plusem w przypadku kategorii A jest posiadanie przez szkołę 2 motocykli – szkolenie odbywa się na obu, tak aby nie przywiązać się zbytnio do jednej maszyny, co może się źle skończyć na egzaminie. Nie sposób także wspomnieć o bardzo miłej Pani w biurze. Wszystko da się załatwić, dokupienie kolejnej godziny na ostatnią chwilę nie stanowiło problemu. Serdecznie polecam!”

Aleksandra:

“Szkoła JANTAR jest bez wątpienia najlepszym wyborem dla wszystkich przyszłych kierowców, a jej największym atutem jest oczywiście Pan Jarek! Jazdy z tym instruktorem to sama przyjemność, profesjonalne przygotowanie nie tylko do egzaminu ale i późniejszej samodzielnej jazdy, nabranie pewności siebie za kierownicą, miła (prawie że rodzinna) atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnych emocji. Aż chciałoby się jeszcze raz przeżyć te 30h Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!”

Monika:

” Chciałabym wszystkim polecić szkołę JANTAR, a szczególnie pana instruktora Łukasza! Egzamin zdałam bez problemu, dzięki świetnemu przygotowaniu w bardzo miłej atmosferze 🙂 ”

Polecam! egzamin zdany!

” Jazdy miałam z przesympatycznym instruktorem Krzysztofem Ptakiem. Profesjonalny a co najważniejsze ma serce do tego co robi! Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem 😉 pozdrawiam i dziękuję 🙂 ”

Krystian:

” Serdecznie wszystkim polecam szkołę JANTAR,  a w szczególności pana Jarka to naprawdę profesjonalista w tym co robi, a jazdy to była czysta przyjemność
PS: Pozdrowienia dla pana Jarka od Wojska Polskiego

Ola:

” Polecam szkołę, pana Zbyszka i panią Małgosię kurs przebiegał bezproblemowo, bezstresowo – aż chciało się iść na kolejną jazdę. A co najważniejsze – egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam i dziękuję

Mati:

” Polecam pana Kazimierza, bardzo miła atmosfera podczas kursu. Jazda z nimi to sama przyjemność. Co najważniejsze jazdy prowadzone są z bardzo duża dokładnością, cierpliwością do osób, które pierwszy raz mają styczność z samochodem, jazdy bez stresowe, z każdej wyniosłem przydatne porady. Dzięki.”

Łukasz:

“Pan Zbigniew bardzo dobrze przygotował mnie z części teoretycznej. Zdanie egzaminu było bardzo proste, lecz jeszcze pozostaje praktyka. Z Panem Jarkiem nauka jazdy była wspaniała. Mila atmosfera No i przy okazji zawsze bardzo dobry humor nawet w ulewne dni. Polecam tą szkołę każdemu , lecz dla mnie tylko jeden instruktor jest nr 1! Pan Jarek!!. Egzamin zdany za pierwszym razem ( teoria i praktyka). Polecam !!!!!!!”

Natalia:

“Szkolenie sprawne, zrozumiałe i na odpowiednim poziomie, zarówno teoria jak i praktyka Polecam!”

Aleksandra:

“Z pełnym przekonaniem i radością polecam Pana Andrzeja! Ze świecą szukać człowieka tak pełnego pasji i kochającego to, co robi. Świetny pedagog, który przenikliwie rozgryza charaktery kursantów i  wie, jak mówić, żeby dotarło Dzięki wiedzy z innych “drogowych” dziedzin doskonale uczy nie tylko samej jazdy, ale także tłumaczy, dlaczego to wszystko zostało tak zaplanowane na drodze.
Na każdą kolejną jazdę czeka się z utęsknieniem! Zdany egzamin to w olbrzymiej części zasługa właśnie Pana Andrzeja, za co serdecznie dziękuję.”

Klaudia:

“Serdecznie polecam pana Łukasza. Dzięki niemu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem
Jazdy były prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Poza tym Pan Łukasz potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie
Dziękuję i jeszcze raz polecam!”

Kasia:

“Łukasz to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić. Profesjonalne szkolenie w zabawnym towarzystwie. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Polecam!”

Klaudia:

“Kazimierz to najlepszy Instruktor na świecie Sympatyczny , pelen humoru , wymagający . Wiele mnie nauczył podczas tych jazd , naprawdę dużo miał do mnie cierpliwosci . Będę tęsknić za jazdami z Panem

Anna:

“Bardzo polecam osk JANTAR a w szczególności instruktora pana Łukasza . Super atmosfera, profesjonalne szkolenie które zapamiętam do końca życia i najważniejsze egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem i to w dodatku w innym mieście niż Kraków. Polecam”

Jasiek:

“Polecam Pana Kazimierza! Spokojny, zna się na uczeniu przyszłych kierowców, świetnie potrafi przygotować do egzaminu i samodzielnej jazdy, dzięki Niemu zdałem egzamin za pierwszym podejściem Polecam szkołę JANTAR, nauki odbywają się w miłej atmosferze i bez stresu

Bartek:

“Pani Małgosia jest świetną instruktorką, bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu. Jest bardzo miłą osobą z dużym poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogą polecić każdemu.”

Karolina:

“Pan Jarek jest mistrzem świata! Dzięki jego pomocy udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy, mimo dużego zniechęcenia po kilku niepowadzeniach sprzed lat. Cierpliwość godna podziwu, czujność na najwyższym poziomie, a ponadto przyjazne usposobienie do kursanta. Szczerze polecam!.”

Artur:

“Pana Kazimierza cechuje nadzwyczajna cierpliwość, spokój i opanowanie podczas tłumaczenia zasad ruchu drogowego i jazd po mieście. Bez stresu i nerwów, z wyrozumiałością oraz wysoką kulturą osobistą udzielano mi praktycznych rad, jak jeździć bezpiecznie, uczono myślenia o zagrożeniach i analizowania tego, co w danym momencie dzieje się na drodze. Jeśli coś nie wychodziło – do skutku ćwiczyliśmy dany element. Wynik? Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję Panie Kazimierzu za wszystkie cenne porady! Jednocześnie polecam tego instruktora każdemu kursantowi .”

Karina:

“Bardzo polecam OSK Jantar, wszystko dopięte na ostatni guzik bardzo miła atmosfera, wykłady ciekawie prowadzone. Jazdy ustalone tak, żeby pasowało ze szkoła bądź pracą. Pani Małgosia cudowna osoba, mila, ciepła, cierpliwa! Uczy świetnie, wiec czas leci szybko i przyjemnie   Polecam serdecznie!”

Patrycja:

“Najlepsza szkoła jazdy! Przyjemna atmosfera, wspaniali instruktorzy. Polecam wszystkim, którzy chcą bezstresowo nauczyć się jeździć! !”

Kuba:

“Pan Kazimierz jest niezwykle rzetelnym i opanowanym instruktorem. Przejechałem z nim wszystkie miejsca, które znalazły się na mojej trasie egzaminacyjnej. Przy Panu Kazimierzu można bardzo dobrze nauczyć się pewnej i dokładnej jazdy. Sam bardzo dobrze zna się na rzeczy i podszkolić się można przy nim również z teorii. Serdecznie polecam instruktora

Wojtek:

Opinia : Witam, dzisiaj zdalem egzamin za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam szkołę OSK Jantar oraz dwóch instruktorów z którymi jeździłem Pana Jarka i Pana Łukasza.

Pan Jarek jest mega spokojny i wyrozumiały, ponadto całą przydatna wiedzę zna do perfekcji i bez problemu w mgnieniu oka udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz potrafi zweryfikować każda poradę jaka w internecie mógł znaleźć kursant.
Ma znakomity refleks i nawet jesli zrobi się coś mega głupiego i niebezpiecznego bez problemu reaguje w odpowiednim momencie i ani trochę się nie złości, chyba po prostu widział już wszystko i wie co kursant jest w stanie zrobić w danym momencie. Nawet jeśli robi się prosty manewr komentuje co jeszcze i w jaki sposób możnaby zrobić na danym skrzyżowaniu. Na ostatniej jeździe przewidział gdzie ze względu na np.roboty drogowe mogę pojechać na egzaminie i dzięki temu kiedy tylko okazalo się że dokladnie tam egzaminator każe mi jechać od razu wiedzialem co będę musiał zrobić.

Z Panem Łukaszem jeździłem mniej ale moge powiedziec, że ma świetne poczucie humoru, traktuje kursanta jak kolegę i dba o luźna atmosferę. Zachęca też do dynamicznej jazdy, i tak samo jak Pan Jarek uczy jak prawidłowo wykonywać trudne manewry takie jak np zmiana pasa przy dużym natężeniu.

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie