Krzysztof Ptak

Krzysztof Ptak

Instruktorem nauki jazdy jest od 2009 roku. Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Na co dzień pracuje jako policjant, od kilkunastu lat zajmuje się specjalizacją z zakresu ruchu drogowego. Zdobyte doświadczenie, wskazówki i uwagi stara się przekazywać osobom szkolącym się na kursie prawa jazdy. Za ważną zasadę uważa indywidualne podejście do każdego kursanta, bieżące tłumaczenie zagadnień na każdym etapie szkolenia oraz wyjaśnianie wszystkich pojawiających się wątpliwości i niejasności. Oprócz wiedzy teoretycznej stara się przekazywać jak najwięcej zasad praktycznych, które ułatwiają bezpieczne poruszanie się po coraz bardziej zatłoczonych ulicach, a jednocześnie żeby prowadzenie pojazdu nie było tylko koniecznością, a przyjemnością.

Opinie

Polecam! egzamin zdany!

” Jazdy miałam z przesympatycznym instruktorem Krzysztofem Ptakiem. Profesjonalny a co najważniejsze ma serce do tego co robi! Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem 😉 pozdrawiam i dziękuję 🙂 ”

Klaudia

” Najlepszy instruktor jakiego można sobie wymarzyć . <3 Kupa śmiechu , zarąbiste podejście do Kursantów. Właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Jazdy odbywały się zawsze w przyjemnej atmosferze. Bardzo dziękuje, za sympatyczne podejście oraz ogromną cierpliwość , która w moim przypadku była bardzo ważna
ZDECYDOWANIE POLECAM ! ”

Violka

” Wątek próby zdania prawka reaktywowałam po 10 latach. Nie byłam łatwym kursantem, emocje często brały górę. Gdyby nie cierpliwość i pedagogiczne podejście pana Krzysztofa pewnie mój powrót okazałby się sromotną klęską. Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję za profesjonalizm. ”

Maciek

” Zapisując się na kurs, miałem plan aby połowę kursu uczyć się u jednego instruktora, a resztę u różnych. Myślałem że tak najwięcej się dowiem. Przypadkiem trafiłem na p. Krzyśka i zostałem już do końca. P. Krzysiek wytworzył bardzo miłą atmosferę i mimo że czasem potrafił stanowczo skrytykować moje postępy, albo sposób jazdy, to jestem niezwykle zadowolony. Polecam mocno wsłuchiwać się w to co p. Krzysiek mówi, porady których mi udzieli z powodzeniem wykorzystałem na egzaminie i myślę że będę o nich pamiętał w mojej całej “karierze kierowcy”.
Dodam że egzamin zdałem za pierwszym razem.
Jeszcze raz polecam szkołę Jantar, oraz p. Krzyśka!! “

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie