Instruktor OSK Jantar Jarosław

Jarosław Bentkowski

tel. 502 356 484

Uprawnienia instruktora nauki jazdy i wykładowcy posiada od 2009r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jego priorytetem są dobrze wyszkoleni i pewni siebie kierowcy, którzy będą potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji na drodze. Ukończył kurs dla kandydatów na egzaminatorów w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie. Przyjdź i przekonaj się, że zdobycie prawa jazdy nie musi być trudne, a może odbyć się w miłej, bezstresowej atmosferze na najwyższym poziomie nauczania. „Sukces kursanta jest jego sukcesem”. Spokojny, opanowany, dokładny, z poczuciem humoru. Związany z wieloletnią pasją – kolarstwem.

Opinie

Krzysztof:
Instruktor : Jarosław Bentkowski
Opinia : Naprawdę jestem pod wrażeniem – Jarkowi udało się dokonać rzeczy, którą przed rozpoczęciem kursu uznawałem za niemożliwą – nauczył mnie jeździć samochodem (niezbyt utalentowaną osobę, która pierwszy raz w życiu wsiadła za kierownicę) w stopniu, który pozwolił mi na zdanie egzaminu praktycznego w pierwszym terminie.

Świetna szkoła, genialny instruktor (z OGROMNĄ wiedzą teoretyczną z zakresu prawa o ruchu drogowym), szczerze i gorąco polecam!

 

Remigiusz:
Opinia: Świetny instruktor, profesjonalne podejście, nauka praktyczna świetnie przeprowadzona, wiele cennych wskazówek co tu więcej mówić, swietny instruktor godny polecenia
Jesli macie tylko trochę szczęścia i ZDROWIA to egzamin to tylko czysta formalność

Michał:
Opinia : Egzamin zdałem za pierwszym razem. Podczas jazd panowała miła oraz luźna atmosfera sprzyjająca bezstresowemu  opanowaniu techniki jazdy. Pan Jarek zawsze znajdywał dogodne godziny jazd i zawsze służył pomocą. Polecam szkołę Jantar, a najbardziej Pana Jarka.

Aleksandra:

” Szkoła JANTAR jest bez wątpienia najlepszym wyborem dla wszystkich przyszłych kierowców, a jej największym atutem jest oczywiście Pan Jarek! Jazdy z tym instruktorem to sama przyjemność, profesjonalne przygotowanie nie tylko do egzaminu ale i późniejszej samodzielnej jazdy, nabranie pewności siebie za kierownicą, miła (prawie że rodzinna) atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnych emocji. Aż chciałoby się jeszcze raz przeżyć te 30h Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!”

Kamila:

” Serdecznie polecam wszystkim szkołe JANTAR. Jest to świetny ośrodek szkolenia kierowców , w którym uczą wpaniali ludzie. Pan Zbigniew Wróbel w sposób przejżysty , jak również i ciekawy umie przygotować każdego do egzaminu teoretycznego. Jego wykłady są pełne przykładów, a każdy z uczestników może aktywnie uczestniczyć w wykładach poprzez udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania. Serdecznie polecam również instruktora Pana Jarka, który jest wspaniałym instuktorem, jest bardzo życzliwy i cierpliwy oraz wyrozumiały . Każdemu umie wyjaśnić błędy popełniane podczas nauki oraz odpowie na każde pytanie.  Efekty jego nauki widać na moim przykładzie, gdyż egzamin zdałam za pierwszym razem Jeszcze raz serdecznie Dziękuje i Pozdrawiam

Krystian:

” Serdecznie wszystkim polecam szkołę JANTAR,  a w szczególności pana Jarka to naprawdę profesjonalista w tym co robi, a jazdy to była czysta przyjemność  ”

Karolina:

” Pan Jarek jest mistrzem świata! Dzięki jego pomocy udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy, mimo dużego zniechęcenia po kilku niepowadzeniach sprzed lat. Cierpliwość godna podziwu, czujność na najwyższym poziomie, a ponadto przyjazne usposobienie do kursanta. Szczerze polecam! ”

Łukasz:

“Pan Zbigniew bardzo dobrze przygotował mnie z części teoretycznej. Zdanie egzaminu było bardzo proste, lecz jeszcze pozostaje praktyka. Z Panem Jarkiem nauka jazdy była wspaniała. Mila atmosfera No i przy okazji zawsze bardzo dobry humor nawet w ulewne dni. Polecam tą szkołę każdemu , lecz dla mnie tylko jeden instruktor jest nr 1! Pan Jarek!!. Egzamin zdany za pierwszym razem ( teoria i praktyka). Polecam !!!!!!! “

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie