Instruktor OSK Jantar Łukasz

Łukasz Tuleja

tel. 609 744 434

Kompetencja, cierpliwość, luźna atmosfera, ale i pełna koncentracja podczas nauki – to cechy które opisują naukę jazdy z Łukaszem. Uprawnienia posiada od 2003 roku i wyszkolił wielu kursantów, którzy następnie polecali go swoim krewnym i znajomym. Jak każdy z naszych instruktorów może pochwalić się doskonałą znajomością „Prawa o ruchu drogowym” oraz wysokimi umiejętnościami przekazywania swojej wiedzy Podopiecznym. Zawsze uśmiechnięty, pogodny, żartobliwy – jazdy z nim z pewnością nie będą nudne. Jego zainteresowania to narty oraz piłka nożna. „Polecam się – nie pożałujesz!”.

Opinie

Bartek:

” Zdecydowanie polecam OSK Jantar, a w szczególności pana Łukasza. Szkolenie odbywa się w miłej atmosferze ale przede wszystkim na wysokim, profesjonalnym poziomie. Egzamin zdany za pierwszym razem, co jest najlepszym argumentem za wyborem tej szkoły. Dziękuję i polecam:) ”

Monika:

” Chciałabym wszystkim polecić szkołę JANTAR, a szczególnie pana instruktora Łukasza! Egzamin zdałam bez problemu, dzięki świetnemu przygotowaniu w bardzo miłej atmosferze 🙂 ”

Klaudia:

„Serdecznie polecam pana Łukasza. Dzięki niemu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem
Jazdy były prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Poza tym Pan Łukasz potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie
Dziękuję i jeszcze raz polecam!”

Kasia:

” Najlepszy  instruktor na jakiego mogłam trafić. Profesjonalne szkolenie w zabawnym towarzystwie. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Polecam!”

Anna:

„Bardzo polecam osk JANTAR a w szczególności instruktora pana Łukasza . Super atmosfera, profesjonalne szkolenie które zapamiętam do końca życia i najważniejsze egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem i to w dodatku w innym mieście niż Kraków. Polecam”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie