Instruktor OSK Jantar Małgosia

Małgorzata Wiśniewska

tel. 606 626 569

Pogodna, otwarta, lubiąca ludzi i pracę z nimi. Mająca cierpliwość i zrozumienie dla uczących się jazdy samochodem. Umiejętnie radzi sobie z emocjami swoimi i ucznia poprzez komunikatywność i miłą atmosferę w trakcie jazdy. Jej celem jest przygotowanie kursanta do egzaminu na prawo jazdy oraz do świadomego, samodzielnego i rozważnego prowadzenia pojazdu w przyszłości. Poza pracą chętnie spędza czas na zwiedzaniu i poznawaniu nowych miejsc. Dobra książka, teatr, film i muzyka również sprawiają jej przyjemność.

Opinie

Ola:

“Polecam szkołę, pana Zbyszka i panią Małgosię kurs przebiegał bezproblemowo, bezstresowo – aż chciało się iść na kolejną jazdę. A co najważniejsze – egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam i dziękuję

Natalia:

” Wyrozumiała, otwarta, rozumiejąca ucznia i jego ograniczenia. Polecam szczególnie kobietom. Potrafi wytłumaczyć wszystkie zawiłości jazdy. Przygotowuje gruntownie do egzaminu. Świetna dla osób, które w późnym wieku zaczynają naukę jazdy.

Bartek:

“Pani Małgosia jest świetną instruktorką, bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu. Jest bardzo miłą osobą z dużym poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogą polecić każdemu.”

Anna:

“Pani Małgosia to świetna instruktorka życzliwa i cierpliwa z całego serca polecam.”

Karina:

“Bardzo polecam OSK Jantar, wszystko dopięte na ostatni guzik bardzo mila atmosfera, wykłady ciekawie prowadzone. Jazdy ustalone tak, żeby pasowało ze szkołą bądź pracą. Pani Małgosia cudowna osoba, miła, ciepła, cierpliwa! Uczy świetnie, wiec czas leci szybko i przyjemnie   Polecam serdecznie!.”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie