Instruktor OSK Jantar Łukasz

Łukasz Tuleja

tel. 609 744 434

Kompetencja, cierpliwość, luźna atmosfera, ale i pełna koncentracja podczas nauki – to cechy które opisują naukę jazdy z Łukaszem. Uprawnienia posiada od 2003 roku i wyszkolił wielu kursantów, którzy następnie polecali go swoim krewnym i znajomym. Jak każdy z naszych instruktorów może pochwalić się doskonałą znajomością „Prawa o ruchu drogowym” oraz wysokimi umiejętnościami przekazywania swojej wiedzy Podopiecznym. Zawsze uśmiechnięty, pogodny, żartobliwy – jazdy z nim z pewnością nie będą nudne. Jego zainteresowania to narty oraz piłka nożna. „Polecam się – nie pożałujesz!”.

Opinie

Karolina:

Wszyscy, którzy chcą uczyć się w przyjaznej atmosferze, z profesjonalnymi instruktorami, którzy bardzo dobrze znają trasy egzaminacyjne powinni zapisać się do tej szkoły. Po podstawowym 30 h szkoleniu w innej szkole w której jeździłam 5 biegową benzynową bestią postanowiłam wykupić 2 h w tej szkole aby zobaczyć co mnie czeka na egzaminie jaka jest różnica w pojazdach ( skrzynia biegów itp….). Oblałam za pierwszym razem ale już wiedziałam, że lekcje dodatkowe wykupie w tej szkole i będę uczyła się u Łukasza   nauczył mnie porządnie parkować, cofać i zawracać….. takie braki miałam z innej szkoły…… Najważniejsze, że po szkoleniu uzupełniającym zdałam egzamin za drugim razem 
P.S.
Instruktor Łukasz ma specyficzne poczucie humoru ale jest świetnym nauczycielem, zawsze spokojnie wytłumaczy, bardzo dobrze zna trasy po których odbywają się egzaminy (zdawałam na Koszykarskiej) trasa egzaminacyjna po Nowej Hucie w 90 % pokryła się z tą na szkoleniu. Nauczył mnie dynamicznej jazdy i panowania nad samochodem.
POLECAM !!!!!!!!!!
Pozdrawiam 

Bartek:

” Zdecydowanie polecam OSK Jantar, a w szczególności pana Łukasza. Szkolenie odbywa się w miłej atmosferze ale przede wszystkim na wysokim, profesjonalnym poziomie. Egzamin zdany za pierwszym razem, co jest najlepszym argumentem za wyborem tej szkoły. Dziękuję i polecam:) ”

Monika:

” Chciałabym wszystkim polecić szkołę JANTAR, a szczególnie pana instruktora Łukasza! Egzamin zdałam bez problemu, dzięki świetnemu przygotowaniu w bardzo miłej atmosferze 🙂 ”

Klaudia:

“Serdecznie polecam pana Łukasza. Dzięki niemu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem
Jazdy były prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Poza tym Pan Łukasz potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie
Dziękuję i jeszcze raz polecam!”

Kasia:

” Najlepszy  instruktor na jakiego mogłam trafić. Profesjonalne szkolenie w zabawnym towarzystwie. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Polecam!”

Anna:

“Bardzo polecam osk JANTAR a w szczególności instruktora pana Łukasza . Super atmosfera, profesjonalne szkolenie które zapamiętam do końca życia i najważniejsze egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem i to w dodatku w innym mieście niż Kraków. Polecam”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie