Kazimierz Mostek

Kazimierz Mostek

tel. 694 209 466

Instruktor nauki jazdy kategorii B oraz wykładowca, z wykształcenia i z zawodu nauczyciel. Pełna mobilizacja na każdej jeździe. Wysoka kultura osobista, cierpliwy, zdyscyplinowany i konsekwentny w działaniu, a jednocześnie pogodny i wyrozumiały, zawsze pozytywnie nastawiony do kursanta. Sprawiedliwy i obiektywny w ocenie ich pracy i postaw. Posiada pedagogiczne podejście i traktuje każdego kursanta indywidualnie. Jego cenną umiejętnością jest przekazanie wiedzy w taki sposób, by zachęcić kursanta do jej pogłębiania. Stanowi przykład dla swoich kursantów i przekazuje im nie tylko teorię, ale i praktyczne umiejętności poparte osobistym doświadczeniem.
Zainteresowania: technika, film, przyroda.

Opinie

Jakub:

Instruktor : Kazimierz Mostek
Opinia : Pan Kazimierz to najlepsza osoba, na jaką może trafić kursant. Kultura osobista na najwyższym poziomie, opanowanie, profesjonalizm i pozytywne nastawienie do kursanta. Na jazdach atmosfera była bardzo miła, a każdy element jazdy samochodem został przez Pana Kazimierza mi bardzo jasno wyjaśniony. Nauka z Nim to sama przyjemność, wynikająca z braku stresu na jazdach, podejścia do każdego kursanta indywidualnie oraz rzetelności i sumienności Pana Kazimierza. Egzaminy państwowe zdane, a mi pozostały same pozytywne wspomnienia z tych kilkudziesięciu godzin spędzonych na jazdach z Panem Instruktorem.
Dziękuję, Panie Kazimierzu, za porady i współpracę.

 

Patrycja:

“Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego instruktora! Pan Kazimierz naprawdę wiele mnie nauczył. Dzięki jego cierpliwości, wyrozumiałości, dokładności i opanowaniu z każdej jazdy wynosiłam wiele przydatnych porad, które przydadzą się w codziennej jeździe. Pan Kazimierz ma również niezwykłe poczucie humoru oraz bardzo indywidualne podejście do kursanta. Wszystkim znajomym, którzy planują zdawać prawo jazdy polecam właśnie Jantara i pana Kazimierza, dzięki któremu nawet egzamin praktyczny wydaje się mniej przerażający

Artur:

“Pana Kazimierza cechuje nadzwyczajna cierpliwość, spokój i opanowanie podczas tłumaczenia zasad ruchu drogowego i jazd po mieście. Bez stresu i nerwów, z wyrozumiałością oraz wysoką kulturą osobistą udzielano mi praktycznych rad, jak jeździć bezpiecznie, uczono myślenia o zagrożeniach i analizowania tego, co w danym momencie dzieje się na drodze. Jeśli coś nie wychodziło – do skutku ćwiczyliśmy dany element. Wynik? Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję Panie Kazimierzu za wszystkie cenne porady! Jednocześnie polecam tego instruktora każdemu kursantowi .”

Kuba:

“Pan Kazimierz jest niezwykle rzetelnym i opanowanym instruktorem. Przejechałem z nim wszystkie miejsca, które znalazły się na mojej trasie egzaminacyjnej. Przy Panu Kazimierzu można bardzo dobrze nauczyć się pewnej i dokładnej jazdy. Sam bardzo dobrze zna się na rzeczy i podszkolić się można przy nim również z teorii. Serdecznie polecam instruktora

Mati:

” Polecam pana Kazimierza! Bardzo miła atmosfera podczas kursu. Jazda z nim to sama przyjemność. Co najważniejsze jazdy prowadzone są z bardzo duża dokładnością, cierpliwością do osób, które pierwszy raz mają styczność z samochodem, jazdy bez stresowe, z każdej wyniosłem przydatne porady. Dzięki.”

Klaudia:

“Najlepszy Instruktor na świecie Sympatyczny , pełen humoru , wymagający . Wiele mnie nauczył podczas tych jazd , naprawdę dużo miał do mnie cierpliwości . Będę tęsknić za jazdami z Panem

Jasiek:

“Polecam Pana Kazimierza! Spokojny, zna się na uczeniu przyszłych kierowców, świetnie potrafi przygotować do egzaminu i samodzielnej jazdy, dzięki Niemu zdałem egzamin za pierwszym podejściem Polecam szkołę JANTAR, nauki odbywają się w miłej atmosferze i bez stresu

Kursantka:

“Jazdy z Panem Kazimierzem wspominam z sentymentem. To pogodny, spokojny, rzetelny człowiek, którego się szanuje i lubi jednocześnie. Pan Kazimierz to przede wszystkim bardzo dobry nauczyciel z wiedzą i doświadczeniem, który lubi swoją pracę i wie, jak ją wykonywać, by przynosiła efekty. Rozwieje wszelkie wątpliwości i nauczy jeździć ekonomicznie, bezpiecznie i świadomie. Na każde spotkanie szłam z uśmiechem na twarzy, a wracałam bogatsza o nowe umiejętności i wiedzę. Myślę, że najlepszą opinią na temat Pana Kazimierza jest mój egzamin praktyczny zdany przy pierwszym podejściu. Bardzo się cieszę, że wybrałam szkołę JANTAR. Dziękuję Wam za współpracę. Będę ciepło wspominać i wszystkim polecać! 
Kasia:

“Przed zapisaniem się na kurs nie miałam bladego pojęcia na temat jazdy samochodem i zasad ruchu drogowego. Bardzo się cieszę, że wybrałam szkołę JANTAR. Pani Kasia z biura dzielnie rozwiewała wszystkie moje wątpliwości i pomogła sprawnie przejść przez kurs. Genialnie prowadzone wykłady z Panem Zbigniewem dały mi większość niezbędnej wiedzy, które zaowocowały egzaminem teoretycznym zdanym z wynikiem 74/74. Jazdy z Panem Kazimierzem wspominam z sentymentem. Na stronie pod Jego profilem znalazłam wszystko czego potrzebowałam – pogodny, spokojny, cierpliwy, wyrozumiały, rzetelny. Potwierdzam! Jednak Pan Kazimierz to przede wszystkim bardzo dobry nauczyciel, który lubi swoją pracę i wie, jak ją wykonywać, by przynosiła efekty. To jest człowiek, którego się szanuje i lubi. Na każde spotkanie szłam z uśmiechem na twarzy, a wracałam bogatsza o nowe umiejętności i wiedzę. Myślę, że najlepszą opinią na temat Pana Kazimierza jest mój egzamin praktyczny zdany przy pierwszym podejściu.
Dziękuję Wam za współpracę. Będę ciepło wspominać i wszystkim polecać! 

Weronika:

“Z pełnym przekonaniem polecam Pana Kazimierza! Jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze i jednocześnie na wysokim poziomie, z każdej wyniosłam cenne wskazówki. Pan Kazimierz, dzięki swojej wyrozumiałości i dokładności, rzetelnie przygotował mnie do egzaminu (za co serdecznie dziękuję!), który zdałam za pierwszym razem, a co ważniejsze – do przyszłej samodzielnej jazdy.”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie