Instruktor OSK Jantar Janusz

Janusz Wierzbicki

tel. 508 156 349

Instruktor kategorii B oraz wszystkich kategorii motocyklowych od 2011 roku. Swoją pracę wykonuje rzetelnie, dąży do tego by kursant zaczął samodzielnie myśleć prowadząc pojazd, oraz aby jazda była dla niego przyjemnością, czy to samochodem, czy motocyklem. Zawsze cierpliwie wytłumaczy wszelkie niejasności. Cechuje go komunikatywność, cierpliwość, spostrzegawczość i zaangażowanie – dzięki temu potrafi przekazać swoją wiedzę kursantowi. Szkolenie zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze, po czym kursant z chęcią wraca na kolejne jazdy. Poza pracą instruktora zajmuje się programowaniem maszyn i urządzeń technicznych. Jego wieloletnią pasją jest motoryzacja. Interesuje się również fotografią, muzyką i sportem.

Opinie

Klaudia

” Pan Janusz w dwie godziny nauczył mnie Wszystkiego. Konkretny Gość , skupia się na Kursancie i trafnie przekazuje swoją wiedzę. Polecam !

Polecam! egzamin zdany!

” Jazdy miałam z przesympatycznym instruktorem Krzysztofem Ptakiem. Profesjonalny a co najważniejsze ma serce do tego co robi! Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem 😉 pozdrawiam i dziękuję 🙂 “

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie