Eryk Majchrzycki

Eryk Majchrzycki

Uprawnienia do szkolenia posiada od 2019 roku. W szkoleniu kładzie nacisk na technikę jazdy, dynamikę oraz znajomość i rozumienie zagadnień teoretycznych, a co za tym idzie szybką ocenę sytuacji i podejmowanie samodzielnych decyzji. Chętnie tłumaczy wszystkie zagadnienia i problemy mając przy tym dużo cierpliwości. Doświadczenie jako kierowca zdobywał między innymi jako kierowca taxi i posiada wszystkie kategorie prawa jazdy. Na ogół ma luz i preferuje swobodną, przyjacielską atmosferę w samochodzie, ale bywa też bardzo stanowczy i konkretny. Poza pracą interesuje się motorsportem, szczególnie driftem, czyli jazdą w kontrolowanym poślizgu, którą stara się ćwiczyć na torach wyścigowych oraz formułą 1. Jest fanem starszej motoryzacji. Lubi także pożartować.

Opinie

Polecam! egzamin zdany!

” Jazdy miałam z przesympatycznym instruktorem Krzysztofem Ptakiem. Profesjonalny a co najważniejsze ma serce do tego co robi! Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem 😉 pozdrawiam i dziękuję 🙂 ”

Klaudia

” Najlepszy instruktor jakiego można sobie wymarzyć . <3 Kupa śmiechu , zarąbiste podejście do Kursantów. Właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Jazdy odbywały się zawsze w przyjemnej atmosferze. Bardzo dziękuje, za sympatyczne podejście oraz ogromną cierpliwość , która w moim przypadku była bardzo ważna
ZDECYDOWANIE POLECAM ! ”

Violka

” Wątek próby zdania prawka reaktywowałam po 10 latach. Nie byłam łatwym kursantem, emocje często brały górę. Gdyby nie cierpliwość i pedagogiczne podejście pana Krzysztofa pewnie mój powrót okazałby się sromotną klęską. Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję za profesjonalizm. ”

Maciek

” Zapisując się na kurs, miałem plan aby połowę kursu uczyć się u jednego instruktora, a resztę u różnych. Myślałem że tak najwięcej się dowiem. Przypadkiem trafiłem na p. Krzyśka i zostałem już do końca. P. Krzysiek wytworzył bardzo miłą atmosferę i mimo że czasem potrafił stanowczo skrytykować moje postępy, albo sposób jazdy, to jestem niezwykle zadowolony. Polecam mocno wsłuchiwać się w to co p. Krzysiek mówi, porady których mi udzieli z powodzeniem wykorzystałem na egzaminie i myślę że będę o nich pamiętał w mojej całej “karierze kierowcy”.
Dodam że egzamin zdałem za pierwszym razem.
Jeszcze raz polecam szkołę Jantar, oraz p. Krzyśka!! “

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie