Andrzej Van-Selow

Andrzej Van-Selow

Uprawnienia instruktora posiada od 2008 roku. Jego pasją jest szkolenie nowych kierowców. Zaprasza wszystkich, którzy nie tylko chcą zdać egzamin na prawo jazdy, ale także posiąść podstawowe umiejętności techniki jazdy. Cierpliwy, opanowany, zdyscyplinowany i skuteczny – to cechy które czynią z niego niezawodnego instruktora. Komunikatywny i pewny siebie, potrafi wzbudzić zaufanie i nawiązać kontakt z kursantami. Umiejętności i doświadczenie, które posiada nauczą każdego, bez względu na wiek. Jest pasjonatem infrastruktury szeroko rozumianej – drogi, koleje, lotniska.

Opinie

Anka:

” Z pełna świadomością i całkowitym przekonaniem każdemu, nawet najbardziej wymagającemu – czyli niekoniecznie takiemu który łapie wszystko w lot – przyszłemu kierowcy polecam Pana Andrzeja ! Świetny instruktor, przesympatyczny człowiek, wspaniały psycholog. Andrzej  jest bardzo cierpliwym i przyjaznym nauczycielem, ale i stanowczym, co uważam za bardzo znaczącą cechę. Potrafi wytłumaczyć wiele rzeczy w taki sposób, ze każdy jest w stanie pojąć i wdrożyć niezbędną technikę jazdy. Na wszystko ma sprawdzone patenty, wiec jeżeli ktoś słucha i przykłada się na jazdach, to naprawdę bez problemu  nauczy się tych wszystkich rzeczy, które wymagane są na egzaminach.Wiedza jest przekazywana rzetelnie i ze spokojem. Wszystkie  błędy na które nie zwracał najmniejszej uwagi instruktor z którym jeździłam wcześniej, zostały wyeliminowane. Bez ucinania godzin, cały czas poświęcany jest strefie egzaminacyjnej, trudnym skrzyżowaniom i wszelkim pułapkom.Doskonale dopasowuje sposób nauczania – do osobowości kursanta i jego potrzeb. Osoby przed egzaminem, mają u niego priorytet i zawsze znajdzie dla nich czas. Gdy pojawiają się problemy i błędy, manewry są ćwiczone tak długo,  dopóki nie wychodzą idealnie. Co do kolejnych ważnych kwestii….Pan Andrzej zawsze przyjeżdża punktualnie na jazdę, jest dokładny , miły i profesjonalny. Dodam jeszcze , że jest bardzo inteligentnym człowiekiem i bardzo dobrym rozmówca. Piszę tyle komplementów, ale są one na prawdę zasłużone. Pan Andrzej Van – Selow to wspaniały człowiek i instruktor ! ”


Aleksandra:

” Z pełnym przekonaniem i radością polecam Pana Andrzeja! Ze świecą szukać człowieka tak pełnego pasji i kochającego to, co robi. Świetny pedagog, który przenikliwie rozgryza charaktery kursantów i  wie, jak mówić, żeby dotarło Dzięki wiedzy z innych “drogowych” dziedzin doskonale uczy nie tylko samej jazdy, ale także tłumaczy, dlaczego to wszystko zostało tak zaplanowane na drodze.
Na każdą kolejną jazdę czeka się z utęsknieniem! Zdany egzamin to w olbrzymiej części zasługa właśnie Pana Andrzeja, za co serdecznie dziękuję. ”

Anna:

” Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi za rzetelne przygotowanie do egzaminu, cierpliwość i  indywidualne podejście. Wszystkie otrzymane od Pana Andrzeja rady  i wskazówki pomogły mi podejść do jazdy samochodem bez stresu. Tłumaczy cierpliwie i dokładnie, ale równocześnie używa języka zrozumiałego dla początkującego kierowcy. Serdecznie polecam każdemu tego oddanego swojej pracy i pełnego pasji instruktora!  ”

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie