Szkoła jazdy OSK Jantar – Poznaj opinie o nas

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat naszej szkoły nauki jazdy.

Każda nowa opinia sprawia, że mamy jeszcze więcej motywacji do doskonalenia się w nauce jazdy.

Wszystkie opinie

Małgorzata:
Opinia : ” Serdecznie polecam szkołę JANTAR. To najlepszy ośrodek szkoleniowy,który bardzo dobrze Cię nauczą. Pan Zbigniew bardzo ciekawy w sposób nauczy teorii i można zadać pytania, które mogą rozwiać wątpliwość oraz ma dużo przykładów gdzie można uczestniczyć aktywnie na wykładach  . A pan Jarek to najlepszy instruktor,który bardzo profesjonalnie uczy swobodnej jazdy na drodze oraz pewności siebie. Bardzo miła atmosfera, dużo śmiechu oraz pozytywnej energii,jest bardzo życzliwy i bardzo wyrozumiały. Instruktor bardzo opanowany,indywidualnie podchodzi co do kursantów  Znakomicie przygotowuje do egzaminu i do późniejszej jazdy (samodzielnej)    wszystko umie wytłumaczyć co to popełnionego błędu podczas nauki i odpowie wam na każde pytanie,na które macie wątpliwość   Dziękuję i serdecznie Pozdrawiam  ”

Tomasz:

„Szkoła z prawdziwego zdarzenia. Po niezdanym egzaminie na kategorię A szukałem innej szkoły w celu dokupienia dodatkowych godzin. Powiem szczerze, że lepiej trafić nie mogłem. O szkole można mówić w samych superlatywach – przenosząc się z innej szkoły (której nazwy nie chcę wymieniać) mam dokładne porównanie. Szkolenie z Panem kierownikiem mega profesjonalne, plac wyposażony w urządzenia pomiarowe, skorygowanie błędnych nawyków wyniesionych z poprzedniej szkoły nie było dla Pana kierownika problemem – udzielił wielu cennych rad, które pomogły zdać egzamin w 3 podejściu. Oprócz samej obsługi dodatkowym plusem w przypadku kategorii A jest posiadanie przez szkołę 2 motocykli – szkolenie odbywa się na obu, tak aby nie przywiązać się zbytnio do jednej maszyny, co może się źle skończyć na egzaminie. Nie sposób także wspomnieć o bardzo miłej Pani w biurze. Wszystko da się załatwić, dokupienie kolejnej godziny na ostatnią chwilę nie stanowiło problemu. Serdecznie polecam!”

Aleksandra:

„Szkoła JANTAR jest bez wątpienia najlepszym wyborem dla wszystkich przyszłych kierowców, a jej największym atutem jest oczywiście Pan Jarek! Jazdy z tym instruktorem to sama przyjemność, profesjonalne przygotowanie nie tylko do egzaminu ale i późniejszej samodzielnej jazdy, nabranie pewności siebie za kierownicą, miła (prawie że rodzinna) atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnych emocji. Aż chciałoby się jeszcze raz przeżyć te 30h Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!”

Monika:

” Chciałabym wszystkim polecić szkołę JANTAR, a szczególnie pana instruktora Łukasza! Egzamin zdałam bez problemu, dzięki świetnemu przygotowaniu w bardzo miłej atmosferze 🙂 ”

Polecam! egzamin zdany!

” Jazdy miałam z przesympatycznym instruktorem Krzysztofem Ptakiem. Profesjonalny a co najważniejsze ma serce do tego co robi! Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem 😉 pozdrawiam i dziękuję 🙂 ”

Krystian:

” Serdecznie wszystkim polecam szkołę JANTAR,  a w szczególności pana Jarka to naprawdę profesjonalista w tym co robi, a jazdy to była czysta przyjemność
PS: Pozdrowienia dla pana Jarka od Wojska Polskiego

Ola:

” Polecam szkołę, pana Zbyszka i panią Małgosię kurs przebiegał bezproblemowo, bezstresowo – aż chciało się iść na kolejną jazdę. A co najważniejsze – egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam i dziękuję

Mati:

” Polecam pana Kazimierza, bardzo miła atmosfera podczas kursu. Jazda z nimi to sama przyjemność. Co najważniejsze jazdy prowadzone są z bardzo duża dokładnością, cierpliwością do osób, które pierwszy raz mają styczność z samochodem, jazdy bez stresowe, z każdej wyniosłem przydatne porady. Dzięki.”

Łukasz:

„Pan Zbigniew bardzo dobrze przygotował mnie z części teoretycznej. Zdanie egzaminu było bardzo proste, lecz jeszcze pozostaje praktyka. Z Panem Jarkiem nauka jazdy była wspaniała. Mila atmosfera No i przy okazji zawsze bardzo dobry humor nawet w ulewne dni. Polecam tą szkołę każdemu , lecz dla mnie tylko jeden instruktor jest nr 1! Pan Jarek!!. Egzamin zdany za pierwszym razem ( teoria i praktyka). Polecam !!!!!!!”

Natalia:

„Szkolenie sprawne, zrozumiałe i na odpowiednim poziomie, zarówno teoria jak i praktyka Polecam!”

Aleksandra:

„Z pełnym przekonaniem i radością polecam Pana Andrzeja! Ze świecą szukać człowieka tak pełnego pasji i kochającego to, co robi. Świetny pedagog, który przenikliwie rozgryza charaktery kursantów i  wie, jak mówić, żeby dotarło Dzięki wiedzy z innych „drogowych” dziedzin doskonale uczy nie tylko samej jazdy, ale także tłumaczy, dlaczego to wszystko zostało tak zaplanowane na drodze.
Na każdą kolejną jazdę czeka się z utęsknieniem! Zdany egzamin to w olbrzymiej części zasługa właśnie Pana Andrzeja, za co serdecznie dziękuję.”

Klaudia:

„Serdecznie polecam pana Łukasza. Dzięki niemu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem
Jazdy były prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Poza tym Pan Łukasz potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące mnie pytanie
Dziękuję i jeszcze raz polecam!”

Kasia:

„Łukasz to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić. Profesjonalne szkolenie w zabawnym towarzystwie. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Polecam!”

Klaudia:

„Kazimierz to najlepszy Instruktor na świecie Sympatyczny , pelen humoru , wymagający . Wiele mnie nauczył podczas tych jazd , naprawdę dużo miał do mnie cierpliwosci . Będę tęsknić za jazdami z Panem

Anna:

„Bardzo polecam osk JANTAR a w szczególności instruktora pana Łukasza . Super atmosfera, profesjonalne szkolenie które zapamiętam do końca życia i najważniejsze egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem i to w dodatku w innym mieście niż Kraków. Polecam”

Jasiek:

„Polecam Pana Kazimierza! Spokojny, zna się na uczeniu przyszłych kierowców, świetnie potrafi przygotować do egzaminu i samodzielnej jazdy, dzięki Niemu zdałem egzamin za pierwszym podejściem Polecam szkołę JANTAR, nauki odbywają się w miłej atmosferze i bez stresu

Bartek:

„Pani Małgosia jest świetną instruktorką, bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu. Jest bardzo miłą osobą z dużym poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogą polecić każdemu.”

Karolina:

„Pan Jarek jest mistrzem świata! Dzięki jego pomocy udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy, mimo dużego zniechęcenia po kilku niepowadzeniach sprzed lat. Cierpliwość godna podziwu, czujność na najwyższym poziomie, a ponadto przyjazne usposobienie do kursanta. Szczerze polecam!.”

Artur:

„Pana Kazimierza cechuje nadzwyczajna cierpliwość, spokój i opanowanie podczas tłumaczenia zasad ruchu drogowego i jazd po mieście. Bez stresu i nerwów, z wyrozumiałością oraz wysoką kulturą osobistą udzielano mi praktycznych rad, jak jeździć bezpiecznie, uczono myślenia o zagrożeniach i analizowania tego, co w danym momencie dzieje się na drodze. Jeśli coś nie wychodziło – do skutku ćwiczyliśmy dany element. Wynik? Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję Panie Kazimierzu za wszystkie cenne porady! Jednocześnie polecam tego instruktora każdemu kursantowi .”

Karina:

„Bardzo polecam OSK Jantar, wszystko dopięte na ostatni guzik bardzo miła atmosfera, wykłady ciekawie prowadzone. Jazdy ustalone tak, żeby pasowało ze szkoła bądź pracą. Pani Małgosia cudowna osoba, mila, ciepła, cierpliwa! Uczy świetnie, wiec czas leci szybko i przyjemnie   Polecam serdecznie!”

Patrycja:

„Najlepsza szkoła jazdy! Przyjemna atmosfera, wspaniali instruktorzy. Polecam wszystkim, którzy chcą bezstresowo nauczyć się jeździć! !”

Kuba:

„Pan Kazimierz jest niezwykle rzetelnym i opanowanym instruktorem. Przejechałem z nim wszystkie miejsca, które znalazły się na mojej trasie egzaminacyjnej. Przy Panu Kazimierzu można bardzo dobrze nauczyć się pewnej i dokładnej jazdy. Sam bardzo dobrze zna się na rzeczy i podszkolić się można przy nim również z teorii. Serdecznie polecam instruktora

Dodaj opinię

Imię (wymagane)

Wybór instruktora

Opinia

Wstaw zdjęcie