Od 1 stycznia 2015 roku ustawa znosi obowiązek uczestniczenia w zajęciach teoretycznych. Teorii każdy może uczyć się sam. Jednak jako instruktor – wykładowca zalecam i zapraszam do korzystania z tradycyjnych wykładów, gdyż jest to najlepsza forma przekazania i przyswojenia wiedzy z przepisów ruchu drogowego, zasad zachowania się na drodze oraz z bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz uczęszczać na wykłady do ośrodka a jednocześnie lubisz zdobywać wiedzę za pośrednictwem internetu – TO JEST PROPOZYCJA DLA CIEBIE!

Jak rozpocząć naukę?
 • Przyjdź do biura

  Wstąp do naszego biura od pon. do pt. w godz. 10.00 – 18.00

 • Zapłać

  wpłać zaliczkę za kurs 200 zł (koszt za dostęp do e-learningu to tylko 60 zł)

 • Odbierz dane

  otrzymasz login, hasło oraz książkę

 • Baza pytań

  otrzymując dostęp do e-learningu otrzymujesz również do bazy testów

 • Zacznij naukę

  rozpoczynasz szkolenie

Zalety e-learningu
nauka prawa jazdy przez internet

Swoboda, komfort, skuteczność

Zaczynasz kurs od razu, gdy wykupisz dostęp.

 • nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady
 • masz możliwość nauki, kiedy chcesz i gdzie chcesz
 • uczysz się na najlepszym systemie e-learningowym w Polsce
 • przez 90 dni korzystasz z kursu i masz dostęp do bazy testów z egzaminu państwowego
 • otrzymujesz najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego

Dostępne w każdej chwili

na komputerze, tablecie, smartfonie

Żyjesz w biegu, jesteś aktywny, nie lubisz siedzieć w miejscu?
Teoria w domu to w pełni mobilne rozwiązanie właśnie dla Ciebie – gdziekolwiek jesteś, ucz się wszędzie i zdaj egzamin na wymarzone prawko

prawo jazdy nauka online

Aktualne

bo aktualizowane na bieżąco, każda zmiana przepisów powoduje natychmiastowe zmiany w programie e-kursów. Wszystkie nowelizacje i zmiany regulacji prawa o ruchu drogowym są natychmiast implementowane w e-kursach. Tak, byś dostawał zawsze najaktualniejszą wiedzę i taką właśnie przyswajał.

prawo jazdy e learning

Kompletne

obejmują całą bazę pytań egzaminacyjnych. Masz gwarancję, że rozwiązując wszystkie dostępne testy, żadne pytanie nie zaskoczy Cię na egzaminie.

Efektywne

pomagają przyswoić niezbędną wiedzę, przygotowują do zdania egzaminu, a także do późniejszego funkcjonowania na drodze i bycia dobrym kierowcą. Jeśli chcesz czuć się pewnie za kółkiem i jeździć bezpiecznie – dobrze trafiłeś.

Rzeczywiste

materiały graficzne i video są identyczne jak te, z którymi zetkniesz się na egzaminie. Dzięki temu to, co poznasz w trakcie nauki, spotkasz później podczas egzaminu teoretycznego, więc będziesz czuł się pewnie i komfortowo.

Mobilne

bo dostępne w aplikacji na smartfony i tablety – w każdej chwili i wszędzie. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i ulubionym miejscu. Sam decydujesz!

prawo jazdy nauka teorii w domu

Innowacyjne

„Teoria w domu” to nie zwykły e-learning, to pełen pakiet usług dla każdego przyszłego kierowcy. To pierwsze takie rozwiązanie, tak szeroko dostosowujące się do indywidualnych potrzeb kursanta.

Jeżeli już zakończyłeś szkolenie e-learningiem i pozytywnie rozwiązujesz testy to możesz zapisać się na egzamin teoretyczny państwowy pod warunkiem, że wcześniej wyrobiłeś nr PKK (Profil Kandydata na Kierowcę).
Szkolenie e-learningiem można również potraktować jako wspomaganie szkolenia teoretycznego aby po zakończonym szkoleniu rozpocząć jak najszybciej szkolenie praktyczne.