Od 1 stycznia 2015 roku ustawa znosi obowiązek uczestniczenia w zajęciach teoretycznych. Teorii każdy może uczyć się sam. Jednak jako instruktor – wykładowca zalecam i zapraszam do korzystania z tradycyjnych wykładów, gdyż jest to najlepsza forma przekazania i przyswojenia wiedzy z przepisów ruchu drogowego, zasad zachowania się na drodze oraz z bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz uczęszczać na wykłady do ośrodka a jednocześnie lubisz zdobywać wiedzę za pośrednictwem internetu – TO JEST PROPOZYCJA DLA CIEBIE!

Jak rozpocząć naukę?
 • Przyjdź do biura

  Wstąp do naszego biura od pon. do pt. w godz. 10.00 – 18.00

 • Zapłać

  wpłać zaliczkę za kurs 200 zł (koszt za dostęp do e-learningu to tylko 60 zł)

 • Odbierz dane

  otrzymasz login, hasło oraz książkę

 • Baza pytań

  otrzymując dostęp do e-learningu otrzymujesz również do bazy testów

 • Zacznij naukę

  rozpoczynasz szkolenie

Zalety e-learningu

Swoboda, komfort, skuteczność

Zaczynasz kurs od razu, gdy wykupisz dostęp.

 • nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady
 • masz możliwość nauki, kiedy chcesz i gdzie chcesz
 • uczysz się na najlepszym systemie e-learningowym w Polsce
 • przez 90 dni korzystasz z kursu i masz dostęp do bazy testów z egzaminu państwowego
 • otrzymujesz najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego

Dostępne w każdej chwili

na komputerze, tablecie, smartfonie

Żyjesz w biegu, jesteś aktywny, nie lubisz siedzieć w miejscu?
Teoria w domu to w pełni mobilne rozwiązanie właśnie dla Ciebie – gdziekolwiek jesteś, ucz się wszędzie i zdaj egzamin na wymarzone prawko

Aktualne

bo aktualizowane na bieżąco, każda zmiana przepisów powoduje natychmiastowe zmiany w programie e-kursów. Wszystkie nowelizacje i zmiany regulacji prawa o ruchu drogowym są natychmiast implementowane w e-kursach. Tak, byś dostawał zawsze najaktualniejszą wiedzę i taką właśnie przyswajał.

Kompletne

obejmują całą bazę pytań egzaminacyjnych. Masz gwarancję, że rozwiązując wszystkie dostępne testy, żadne pytanie nie zaskoczy Cię na egzaminie.

Efektywne

pomagają przyswoić niezbędną wiedzę, przygotowują do zdania egzaminu, a także do późniejszego funkcjonowania na drodze i bycia dobrym kierowcą. Jeśli chcesz czuć się pewnie za kółkiem i jeździć bezpiecznie – dobrze trafiłeś.

Rzeczywiste

materiały graficzne i video są identyczne jak te, z którymi zetkniesz się na egzaminie. Dzięki temu to, co poznasz w trakcie nauki, spotkasz później podczas egzaminu teoretycznego, więc będziesz czuł się pewnie i komfortowo.

Mobilne

bo dostępne w aplikacji na smartfony i tablety – w każdej chwili i wszędzie. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i ulubionym miejscu. Sam decydujesz!

Innowacyjne

„Teoria w domu” to nie zwykły e-learning, to pełen pakiet usług dla każdego przyszłego kierowcy. To pierwsze takie rozwiązanie, tak szeroko dostosowujące się do indywidualnych potrzeb kursanta.

Jeżeli już zakończyłeś szkolenie e-learningiem i pozytywnie rozwiązujesz testy to możesz zapisać się na egzamin teoretyczny państwowy pod warunkiem, że wcześniej wyrobiłeś nr PKK (Profil Kandydata na Kierowcę).
Szkolenie e-learningiem można również potraktować jako wspomaganie szkolenia teoretycznego aby po zakończonym szkoleniu rozpocząć jak najszybciej szkolenie praktyczne.